На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

 

 

Новини

[загальні]

Нова версія внутрішнього програмного забезпечення приймача ProMark2.

Випущено нову версію 2.40 внутрішнього програмного забезпечення приймача ProMark2. Вона розширює функціональні можливості приймача і підвищує стійкість його роботи. Основні відмінності версії 2.40 від попередньої 2.20:

 • Підтримується остання версія програмного забезпечення MapSend
 • Кількість контрольних точок, дані про які можна записати в пам'ять приймача, збільшено до 50
 • Кількість зарезервованих описів пунктів спостережень (point descriptor), що можуть бути занесені в пам'ять приймача, також збільшено до 50
 • Якщо в ході вимірів деякий пункт буде відвіданий повторно, то наступному за ним пункту буде автоматично привласнений номер не наступний за номером цього пункту, а наступний за останнім автоматично сгенерованим ID
 • Список можливих зазделегідь визначених інтервалів запису даних поповнився значенням 2 сек
 • Описи контрольних точок можуть бути введені в пам'ять приймача з програми Ashtech Solutions (вони заміняють раніше введені дані про контрольні точки)
 • Додано можливість пошуку контрольних точок у навігаційному режимі роботи приймача.
[загальні]

Опція постобробки MobileMapper

Для приймача MobileMapper реалізована опція постобробки, що забезпечує визначення координат точок із субметровою точністю.
В результаті використання диференційної корекції в ході постобробки результатів вимірів досягається наступна точність позиціонування для базових векторів, довжина яких не перевищує 50 км:

 • 50 см – при використанні зовнішньої антени
 • 70 см – при використанні вбудованої антени

Дана опція буде включена в нові моделі приймачів MobileMapper і нові версії офісного програмного забезпечення для нього. Крім того, в приймач будуть введені нові можливості: експорт ASCII- файлів і поліпшені функції зміни масштабу зображення.
З огляду на те, що передбачувана ціна нові версії приймача MobileMapper з описаною опцією буде знаходитися в межах 2000 euro, можна говорити про появу дуже перспективного рішення в області GPS–позиціонування , що за критерієм ціна/якість значно перевершує подібні рішення інших виробників.

[компанія]

Програма Global Map

В рамках ініціативи Global Map/GSDI, компанія «Геоматичні Рішення», у співробітництві з компанією ЕСОММ (дистриб'ютором продукції ESRI в Україні), виконала проект, спрямований на публікацію цифрової карти України в Інтернет. В результаті цього на сьогоднішній день в мережі Інтернет за адресою http://map.geosolutions.com.ua вільно доступні для некомерційного використання дані на всю територію України, що відповідають масштабу паперової карти 1:500 000.

Компанія ЕСОММ для цієї мети надала в користування компанії «Геоматические Рішення» безкоштовні ліцензії на наступне програмне забезпечення ESRI:

 • ArcInfo 8.1 - повнофункціональна ГІС для створення, відновлення, і аналізу геопросторових даних;
 • ArcSDE 8.1 – програмний пакет, призначений для забезпечення ефективного збереження, управління й обробки просторових даних у середовищі реляційних СУБД;
 • ArcIMS 4.0 - програмне забезпечення для публікації геопросторових даних в Internet.

Цифрова карта була створена методом векторизації паперових карт території України масштабу 1:500 000. В її склад включені наступні шари даних:

 • Транспорт
 • Адміністративні кордони
 • Гідрографія
 • Рельєф
 • Рослинність
 • Населені пункти

Представлені геопросторові дані відповідають по актуальності 2001 року. Інтерфейс користувача дає можливість вільно переміщатися по карті, змінювати масштаб відображення даних, керувати шарами і виконувати вимірювання відстаней по карті, вибирати об'єкти на основі просторових і непросторових критеріїв, виконувати найпростіші операції буферного аналізу, друкувати обрані фрагменти карти.

[загальні]

Thales Navigation анонсує Z-Max

26 серпня 2003 року компанія THALES Navigation презентувала новий GPS-приймач “Z-Max” з можливостями та зручностями, які підвищують ефективність та продуктивність топографо-геодезичних, будівельних та маркшейдерських робіт.

Z-Max використовує технологію Bluetooth для обміну даними між приймачем та полевим контролером, що повністю звільняє від необхідності використання кабелів. Новітня технологія ADAPT-RTK автоматично оптимізує роботу приймача, зважаючи на іоносферну затримку та кількість супутників. Також в комплекті – перший, по-справжньому сумісний УКХ/GSM комунікатор (модем), який вбудований в корпус приймача.

[загальні]

Thales Navigation анонсує MobileMapper™

21 июля 2003 – Thales Navigation анонсує MobileMapper™, ручний ГІС-комплекс (приймач та програмне забезпечення), який має за мету встановити новий стандарт в галузі збору даних. За ціною в третину від подібних систем, з точністю 2-3 метра, можливістю прямого отримання даних на комп’ютер та зручним інтерфейсом користувача, очікується що MobileMapper значно збільшить кількість користувачів, які стануть використовувати рішення в галузі збору даних на базі GPS для управління ресурсами та польового картографування. MobileMapper надає можливість користувачам визначити та описати об’єкти картографування та потім просто та швидко передати їх в ГІС. Система MobileMapper складається з двох частин – портативний приймач MobileMapper та програмне забезпечення MobileMapper Office для використання на персональному комп’ютері. Докладніше >>>

[компанія]

21.07.2003 - Створено форум для підтримки наших клієнтів.

[загальні] Thales запускає нову дійсну Систему Глобального Позіционування - SkyFix XP.

Thales запускає нове покоління дециметрової позиційної системи GPS (DGPS), пропонуючи нафтовим, газовим та гідрологічним галузям новий рівень точності та якості послуг, без обмежень від референційних станцій. SkyFix XP (що є доступною від Thales GeoSolutions - однієї з найбільших світових компаній по наданню офшорних послуг) надає точність 10 см в плані та 15 по висоті, таким чином перевершуючи стандарти точності та якості, що були попередньо отримані в сегменті ринку диференційних GPS.

[загальні] Thales стає шостим партнером Galileo Industries

Thales Group та Galileo Industries SA (Брюссель, Мюнхен та Рим) підписали Меморандум Взаєморозуміння, згідно якого Thales стає головним (12%) частковим партнером Galileo Industries SA.
Таким чином, Thales Group посилить загальний досвід та експертні знання Galileo Industries в сегментах користувачів, захисту та впровадження прикладних застосувань
Galileo Industries SA було засновано для створення Galileo System (космічна та наземна мережа).

[загальні] Корпорація Thales Navigation організує у 25 штатах охоту за скарбами за допомогою GPS-приймачів Magellan

Починаючи з 27 липня 2003 та протягом всього літа родини, що займаються geocaching-гом (пошук штучно схованих скарбів за допомогою GPS), будуть шукати по всіх Сполучених Штатах цінні “загублені” скарби. Ця високотехнологічна розвага буде відбуватися на природі за допомогою приймачів Magellan®.

[загальні] Magellan GPS Companion для КПК серії Palm m500 визнаний журналом Planet PDA продуктом року.

Це звання присуджене продукту корпорації Thales журналом Planet PDA. GPS Companion став першим продуктом, який має можливість розраховувати та завантажувати маршрути в КПК та забезпечувати голосовий супровід для отримання навігаційних даних з карти, що постійно оновлюється на моніторі.
Приймач GPS Magellan під’єднується до послідовного порту КПК Palm m500 для передачі GPS-даних з підтримкою WAAS та точністю близько 3-х метрів. Користувачі мають змогу створювати власні карти з накладеними на них маршрутами та завантажувати їх в КПК через HotSync. На моніторі КПК користувачі отримують інформацію про своє положення та переміщення на карті, отримувати голосові повідомлення по змінах у маршрутах та інше.

[компанія]

10.02.2003 - Офіційне відкриття сайту.

 

© "Геоматичні рішення", 2002 - 2005
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version